...

Bartosz Wick

Trener kalisteniki

Bartosz Wick to absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz instruktor Gimnastyki Sportowej, który z pasją podchodzi do treningów kalisteniki. Jego profesjonalizm potwierdzony został przez ukończenie kursu Caliproject „TRENER KALISTENIKI I STREET WORKOUT – poziom 1”.

Bartosz rozpoczął swoją przygodę z kalisteniką i stawaniem na rękach w 2020 roku, a od tego czasu nieustannie rozwija swoje umiejętności, dzieląc się swoją wiedzą i entuzjazmem z uczestnikami zajęć. Jako trener kalisteniki w SKILLBOX prowadzi zarówno zajęcia grupowe, jak i treningi indywidualne.

Jego podejście do treningu opiera się na kompleksowym rozwoju sprawności fizycznej podopiecznych. Skupia się nie tylko na aspektach kalisteniki, ale także nauczaniu elementów gimnastycznych, co przyczynia się do zrównoważonego i wszechstronnego rozwoju każdego uczestnika.

Dołącz do Bartosza na zajęciach kalisteniki w SKILLBOX, gdzie nie tylko doskonalisz swoje umiejętności, ale również czerpiesz inspirację od doświadczonego trenera. Bez względu na poziom zaawansowania, Bartosz motywuje do pokonywania własnych barier i osiągania coraz to nowych celów w dziedzinie kalisteniki.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.