...

Poznaj nasze zajęcia

Odkryj pełen energii świat aktywności fizycznej, który nie tylko wzmacnia Twoje mięśnie, ale także rozwija Twoje umiejętności koordynacyjne, elastyczność i koncentrację.

Czym jest Ninja?

Zajęcia z Ninja to pełne energii treningi, podczas których uczestnicy zdobywają umiejętności radzenia sobie z różnorodnymi przeszkodami. Duży nacisk w Ninja kładziemy na pokonywanie przeszkód w zawieszeniu, więc mocniej pracują ręce, ale też nie brakuje bardziej przyziemnych wyzwań. Trening rozwija siłę, zwinność i szybkość decyzji. Pod kierunkiem doświadczonych trenerów, uczestnicy przekraczają swoje granice, zdobywając nowe umiejętności i pewność siebie. 

Czy zajęcia z ninja są bezpieczne?

Zapewniamy, że zajęcia z ninja u nas to nie tylko ekscytujące wyzwania, ale także priorytetowe bezpieczeństwo. Nasi doświadczeni trenerzy, sprawdzony sprzęt oraz obecność materacy to gwarancja minimalizowania ryzyka kontuzji. Choć żadna aktywność fizyczna nie jest pozbawiona pewnych ryzyk, naszym celem jest stworzenie środowiska, gdzie uczestnicy mogą rozwijać swoje umiejętności w sposób bezpieczny i pełen satysfakcji.

Jakie korzyści daje NINJA?

Dla dzieci

Rozwijają one zdolności motoryczne i zwiększają pewność siebie, umożliwiając zdrowy rozwój fizyczny i emocjonalny.

Dla młodzieży

Młodzież zaangażowana w treningi ninja może rozwijać nie tylko sprawność fizyczną, ale także zdolności koncentracji, samodyscypliny oraz kreatywności.

Dla dorosłych

Dorośli zaangażowani w treningi ninja mogą cieszyć się poprawą kondycji fizycznej, redukcją stresu i rozwijaniem umiejętności zarządzania emocjami, co przekłada się na lepsze samopoczucie i efektywność w codziennych zadaniach.

W jakie dni odbywają się ZAJĘCIA?

Wtorki

  • Ninja kids 5-7 lat 16:00
  • Ninja kids 8-11 lat 17:00
  • Ninja kids 12+ 18:00

Soboty

  • Ninja kids 5-7 lat 11:00
  • Ninja kids 8-11 lat 12:00
  • Ninja kids 12+ 13:00
  • Ninja PRO 14:00

Co zabrać ze sobą?

Wygodne buty

Strój na zmianę

Wodę

Napisz do nas i sprawdź czy są wolne miejsca

Odpowiemy mailowo, lub telefonicznie czy udało się zapisać, ze względu na limit uczestników, nie gwarantujemy, że dla każdego będzie miejsce.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.