...

Nasza kadra

Odkryj pełen energii świat naszych zajęć, gdzie parkour, , kalistenika i sztuka ninja łączą się w intensywny trening dla ciała i umysłu. 

Trenerzy

Łukasz Milka

trener parkour, trener kalisteniki, właściciel

Łukasz Milka, pasjonat parkour od 2006 roku, doświadczony trener i właściciel SKILLBOX. Przez prawie 20 lat treningów Łukasz przeżył liczne parkourowe przygody i nawiązał kontakty z utalentowanymi skoczkami. 

 

Marcel Jasiński

trener parkour

Marcel Jasiński, trenuje parkour od 2010 roku. Współtworzył Akademię Parkour Wejherowo, która stała się dzisiaj SKILLBOXEM.  

Kamil Półtorak

trener parkour

Kamil Półtorak – Pasjonat/ artysta trenujący Parkour & Freerunning od 2006 roku aż do dzisaij! Wielokrotny finalista i medalista mistrzostw Polski, niejednokrotnie brał czynny udział jako sędzia na zawodach ogólnopolskich, startował również w największych organizowanych zawodach na świecie (Red Bull Art of Motion)

Aleksander Konkol

trener parkour

Ekstrawagancki, pełny energii trener, który z pasją podchodzi do sztuki przemieszczania. Olek to nie tylko trener, to urodzony parkourowiec, a jego związanie z tą dyscypliną można śmiało nazwać od urodzenia.

Łukasz "Tarik" Szemberski

trener parkour

Łukasz „Tarik” Szemberski to żywa legenda polskiej sceny parkour, zaliczający się do najdłużej trenujących traceurów. Jego sportowa przygoda rozpoczęła się od armwrestlingu, gdzie osiągnął imponujący sukces – 4. miejsce na Mistrzostwach Polski Amatorów. Potem nadeszła era parkour, która trwa nieprzerwanie do dziś, obejmując niemal dwie dekady.

Patryk "Nem" Pałejko

trener freerun, parkour, akrobatyki

Rozpoczął swoją niezwykłą przygodę z Parkour, Freerun i Akrobatyką w 2009 roku jako młody chłopak, którego zamiłowanie do sportu zakorzeniło się już w dzieciństwie. Jego pasja do ruchu doprowadziła go do świata parkour, gdzie jako samouk wraz z grupą pasjonatów z Trójmiasta doskonalił swoje umiejętności.

Bartosz Wick

trener kalisteniki

Bartosz Wick to absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz instruktor Gimnastyki Sportowej, który z pasją podchodzi do treningów kalisteniki. Jego profesjonalizm potwierdzony został przez ukończenie kursu Caliproject „TRENER KALISTENIKI I STREET WORKOUT – poziom 1

Szymon Patok

trener gimnastyki

Szymon Patok, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, to doświadczony nauczyciel i trener gimnastyki. Przez ostatnie 10 lat skupiał się na pracy z dziećmi i młodzieżą, a przez 7 lat pełnił rolę nauczyciela wychowania fizycznego w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.