...

Aleksander Konkol

Trener parkour

Ekstrawagancki, pełny energii trener, który z pasją podchodzi do sztuki przemieszczania. Olek to nie tylko trener, to urodzony parkourowiec, a jego związanie z tą dyscypliną można śmiało nazwać od urodzenia.

Olek wyróżnia się nie tylko pełnym entuzjazmu podejściem, ale również bogatym doświadczeniem na polskiej scenie parkour. Zdobył już doświadczenie, eksplorując niemal każdą miejscówkę w kraju, a także przekraczając granice, by poszerzać horyzonty swoich umiejętności. Jego pasja do ruchu towarzyszy mu od kilkunastu lat, a doświadczenie połączone z nieustającą energią sprawiają, że jego umiejętności osiągnęły imponujący poziom.

Olek Konkol, po ukończeniu kierunku studiów „Zarządzanie w sporcie”, przynosi nie tylko doświadczenie parkourowca, ale również wiedzę z zakresu zarządzania, co sprawia, że nasze zajęcia to nie tylko dynamiczna przygoda, ale także skuteczne doskonalenie umiejętności pod okiem profesjonalisty.

Dołącz do Oleka i odkryj, jak poprowadzić swoje umiejętności parkour do nowych, potężnych poziomów! Jego ekscentryczne podejście i niezwykła wiedza czynią go nie tylko trenerem, ale również inspirującym przewodnikiem w świecie parkour!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.