...

Nasza sala

Poznaj wyjątkowe miejsce do treningu i zabawy jakim jest Skillbox

Sprzęt do Parkour

Do parkour, posiadamy różnorodny sprzęt, który pozwala na przeprowadzenie treningu parkour zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Na treningach dla dzieci korzystamy głównie z miękkich kostek overkom, oraz niskich twardszych przeszkód, na które bezpiecznie mogą skakać.

Na treningach dla dorosłych wykorzystujemy w zasadzie wszystko co ma do zaoferowania nasza sala, wysokie i niskie, twarde i miękkie przeszkody

Sprzęt do ninja

Nasze modularne chwyty, oraz różnorodny sprzęt do zawieszania, dają możliwość regulowania trudności torów ninja. Od podstawowych kółek, po różnego rodzaju wymyślne uchwyty, które wycisną z waszego uchwytu 100% 😎.

Strefa siły

Na strefie siły posiadamy wszelkiej maści sprzęt potrzebny do zrobienia dobrego treningu siłowego i funkcjonalnego

Modularna ściana

Modularna ściana pozwala na przykręcanie chwytów wspinaczkowych, drążków i wszelkiego rodzaju innych sprzętów, dzięki czemu możemy tworzyć nowe kombinacje skoków, czy przejść. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w całej Polsce, posiadającym te informacje 

Air track

Na sali również posiadamy air track, jest to lekki i przenośny matowy tor gimnastyczny, idealny do treningów akrobatycznych, gimnastyki, parkour i innych dyscyplin sportowych. 

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.