...

Kamil Półtorak

Trener parkour

Kamil Półtorak – Pasionat/artysta trenujący Parkour & Freeruning od 2006 roku aż do dzisiaj!

Wielokrotny finalista i medalista Mistrzostw polski, niejednokrotnie brał czynny udział jako sędzia na zawodach ogólnopolskich, startował również w największych organizowanych zawodach na świecie (Red Bull Art of Motion).

W 2015 roku zaczął swoją przygodę z prowadzeniem zajęć Parkour & freerun, WF-ów, urodzin, obozów, warsztatów oraz animacji dla dzieci i młodzieży, pod szyldem Klubu Sportowego Movement.

Aktualnie pracuje i rozwija się również w klubie sportowym Kokartka & Mucha w Gdyni. Kamil jest charyzmatyczną osobą z wieloletnim doświadczeniem, ogromnym zaangażowaniem jak i cudownym podejściem do dzieci, to człowiek, który zwraca szczególną uwagę na detale, jakość wykonywanych ćwiczeń, estetykę ruchu, a przede wszystkim na bezpieczeństwie swoich podopiecznych.

Kamil prowadzi treningi grupowe oraz (TRENINGI PERSONALNE). Trenuj Parkour & freerun pod skrzydłem KAMILA PÓŁTORAKA poprawiając swoją koordynację ruchową, siłę, szybkość, skoczność, gibkość i zwinność. P.s. Bądź lepszą wersją siebie!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.